לוכד עכברים

אודות דוקטור חולדה

לוכד עכבים וחולדות מאז 1997

דוקטור חולדה - מאז 1997

קודם כל נעים מאוד ותודה שבאתם לבקר באתר שלי. אני ד"ר חולדה ואני עוסק בלכידת עכברים וחולדות כבר משנת 1997. את תחילת הדרך בתחום לכידת מכרסמים עשיתי עוד בעודי נער במושב, כל פעם שחולדה או עכבר היו נכנסים לאחד הבתים, מיד היו מזעיקים אותי והייתי מצליח בקלות לתפוס את העכברים להוציא אותם מהבתים ואז משחרר את העכברים חזרה בשטח הפתוח. יחד עם זאת תמיד דאגתי לוודא ולבדוק מהיכן העכבר נכנס ולחסום לחברים שלו את הגישה שוב לשטח הבית. במיוחד בבתים במושבים העכברושים היו חלק מהנוף ולא כולם אהבו אותם. השנים האלו והשיטות שלי הם אלו שמשכו אותי לתחום ואני יכול להגיד בגאווה שאני אחד מאותם יחידי סגולה שבאמת עוסקים במה שהם אוהבים. 

אם לא הייתי אוהב את מה שאני עושה לא יודע אם היום הייתי לוכד עכברים כבר יותר מ 25 שנים. (כן, אני לא צעיר אתם כבר מבינים את זה). אבל הניסיון שלי הוא המפתח ל 100% הצלחה בכל לכידה.

לוכד עכברים

מקצועי, זול ומהיר

אני מטפל בבעיות עכברים בבית, ברכב, מחסני מזון, משרדים, בניינים וכל מקום שבו יש עכבר תהיו בטוחים שאטפל בבעיה עם התחייבות ל 100% הצלחה!

לחסל את בעיית העכברים לתמיד

אל תתנו לעצמכם להיעצר על ידי העכברים המציקים האלה יותר. הפתרונות המקצועיים שלנו להדברת מכרסמים ניתנים לשימוש חוזר ובמחיר סביר, כך שתוכל להיפטר מהיצורים המציקים הללו לתמיד!

אנו עושים שימוש בלכידת עכברים וחולדות באמצעות לכידה פיזית הומאנית, ללא שימוש ברעלים.

לוכדי העכברים הטובים בעולם, דוקטור חולדה יעזור לך להיפטר מאורחים ומזיקים לא רצויים מהבית שלך. לוכד העכברים שלנו הוא הבחירה הטובה ביותר לדרך בטוחה ואנושית להיפטר מעכברים, חולדות ומכרסמים אחרים.

למה דווקא דוקטור חולדה

רגע אחד לפני שאתם בוחרים בלוכד חולדות מקצועי, הנה כל הסיבות שכדאי לכם להכיר ולהבין למה כדאי להזמין דווקא אותי לטפל לכם בבעית העכברים.

לכל לכידת עכבר שאני מגיע אני מביא איתי בארסנל מה שהרבה שלא כל לוכד עכברים יכול להביא איתו. שזה את הניסיון והידע שצברתי במהלך השנים, בהם הבנתי בדיוק איך כל העכברים מתנהלים, מה יודעים ומה הדרך הכי מהירה ללכוד אותם בקלות.

אני לא עושה שימוש במלכודות שמכאיבות לעכבר ובטח שלא שלא עושה שימוש ברעלים מסוכנים שיכולים לגרום לזה שגם חיות מחמד שיש לכם בבית או בסביבה יכולים להיפגע מהם.

בחלק מהמקרים לא תמיד ניתן לאתר את העכבר ואם כבר עושים שימוש במלכודת אז רק מלכודת כלוב הומאנית, לאחר מכן אני מגיע לפנות את העכבר ובשום אופן אסור לכם לגעת או להתקרב אליו, רק לחייג וגם לפינוי אני מגיע עד 30 דקות מרגע השיחה.

השירות שלי הוא מסביב לשעון, גם בשעות הקטנות של הלילה אני מגיע אליכם ולוכד את העכבר.

המחירים שלי ללכידת עכברים הם הוגנים ומשתלמים לכל כיס. לא תמיד אנשים יכולים להרשות לעצמם סכומים גבוהים ואני מבין את זה. יש גם ילדים בבית ואתם לא רוצים שיסתובב לכם עכבר בבית, אז צרו איתי קשר כמה שיותר מהר ומבטיח לתת שירות ומחיר הוגנים.

זמין 24/7 דילוג לתוכן