לוכד עכברים

עכבר מצוי

עכבר מצוי

עכבר מצוי הוא חבר בסוג Mus musculus, הידוע גם כעכבר בית או עכבר שדה.

העכבר המצוי הוא מכרסם קטן שמקורו במרכז אסיה, אך הוצג במקומות רבים אחרים בעולם.

העכבר המצוי הוא מכרסם קטן מהסוג Mus musculus והמין הנפוץ ביותר בסוגו. הוא נמצא בחלק גדול מהעולם, כולל צפון אמריקה, אירופה, אסיה ואפריקה.

לעכבר המצוי יש אורך גוף בין 5 ל-7 ס"מ (2.0 עד 2.8 אינץ') עם זנב ארוך של 6-7 ס"מ (2.4-2.8 אינץ') ומשקלו 20-25 גרם (0.7-0.9 אונקיות). הראש והגוף חום אפרפר, בעוד שהזנב חום שחור או שחור עם פסים לבנים או צהבהבים בכל מפרק.

עכבר בבית – ככה מטפלים בבעיה

עכבר בבית היא בעיה נפוצה לבעלי בתים, במיוחד אם אתם גרים בבניין ישן עם רצפות וקירות חורקים. לא תמיד אפשר למצוא מדביר מקצועי שיוכל לצאת אליכם הביתה ולעשות את העבודה כמו שצריך, מה שאומר שתישארו תקועים עם עכברים עד שהם סוף סוף יעזבו מעצמם או עד שתשכרו מישהו אחר שיטפל בבעית העכברים, או במילים אחרות, זה הזמן להזמין לוכד עכברים בתל אביב שיגיע ויטפל בבעית העכברים שלכם אחת ולתמיד.

עכבר בבית היא בעיה נפוצה שאנשים רבים מתמודדים איתה. עכברים קטנים, והם יכולים להיכנס בקלות לכל חריץ קטן או סדק. יש להם גם חוש ריח חזק, כך שהם יכולים להריח מזון מקילומטרים.

אם יש לכם עכברים בבית, עדיף לפעול מיד לפני שהעכברים מוצאים את דרכם למזון שאתם מאחסנים עבור המשפחה שלכם. אם לא תנקוט פעולה, תצטרך להתמודד עם התוצאות של נגיעות מכרסמים.

אם אתה מחפש דרכים להיפטר מעכברים מהבית שלך, אז יש כמה שיטות יעילות יותר מאחרות. חלק מהשיטות הללו כוללות פיתיון עם מלכודות וחומרים דוחים, לכידתם באמצעות לוחות דבק או מלכודות דביקות ושימוש בתחנות פיתיון רעל מסביב.

שימוש ברעל (לא מומלץ) נסו מלכודות

מלכודות עכברים הן סוג של קוטל מכרסמים שנועד להרוג עכברים על ידי גרימת כאב או על ידי הרס יכולת הנשימה שלהם.

ישנם שלושה סוגים של מלכודות עכברים: מלכודות הצמד, מלכודות דבק ומלכודות הצמד. הנפוץ ביותר הוא מלכודת ההצמדה, בעלת מוט מתכת עם הדק שננעל בנקישה כאשר העכבר דורך עליו.

שני הסוגים האחרים של מלכודות עכברים משתמשים בדבק כדי ללכוד את העכבר. מלכודות דבק פועלות כמו לוח דבק ויש להן משטחים דביקים המחזיקים את המכרסם במקום עד שהוא מת מחנק או התייבשות. למלכודות Snap-and-Set יש שני מוטות מתכת עם טריגרים בצד אחד וסוג של פיתיון בצד השני, המאפשר מיקום קל באזורים שבהם עכברים תכופים.

מלכודות עכברים משמשות בדרכים רבות ושונות לתפוס עכברים. ניתן לייצר אותם ממגוון חומרים והם נועדו ללכוד את העכבר במקום אחד.

ישנם סוגים רבים של מלכודות עכברים שאנשים משתמשים בהם למטרות שונות. כמה דוגמאות כוללות:

מלכודות דבק,

מלכודות הצמד,

קפיציות

חשמליות. (הדברה אלקטרונית)

מלכודות עכברים הן סוג של קוטל מכרסמים המשמש לתפוס עכברים וחולדות. ישנם סוגים רבים של מלכודות עכברים, אך הפופולריות ביותר כוללות מלכודות הצמד, לוחות דבק ומלכודות קפיצים.

מלכודות עכברים מסווגות לשני סוגים עיקריים: מלכודות הצמד או לוחות דבק. מלכודת הצמד עשויה בדרך כלל ממוט מתכת עם הדק שננעל על ראשו של העכבר כאשר הוא נכנס למלכודת. לוח דבק עשוי לרוב מקרטון או פלסטיק עם דבק שנדבק לרגלי העכבר כשהוא דורך עליו. מלכודת קפיצים עשויה בדרך כלל מחוט דק עם הדק שקופץ לאחור כשהעכבר נוגע בו. זה גורם לפגיעה שהורגת את החיה על ידי שבירת הצוואר או עמוד השדרה שלה .

לוכד עכברים זמין עבורכם מיידי 24/7 חייגו 072-3340-600

זמין 24/7 דילוג לתוכן